آشنایی بیشتر با

شرکت باتاب الکتریک پرگاس

تاریخچه ما


شرکت خدماتی، تولیدی، آموزشی باتاب الکتریک پرگاس یک شرکت خصوصی است که فعالیت خود را در سال 1399 آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات مورد نیاز کارخانه های تولید بردهای الکترونیکی، مشاوره، خرید، فروش، نصب، راه اندازی و نگهداری و تعمیرات ماشین آلات تولید برد، تامین قطعات یدکی ماشین آلات تولید برد، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی با اتکا به مجوزها و گواهینامه های رسمی خود فعالیت می نماید.
شرکت باتاب الکتریک پرگاس در نظر دارد تا با استفاده از تیم متخصص و حرفه ای خود، یکی از بهترین شرکت ها در حوزه خدمات تولیدات الکترونیکی باشد. از مهمترین اهداف شرکت، داخلی سازی تمامی تجهیزات مورد نیاز کارخانه هایی که هر یک به نحوی در حوزه تولید برد فعالیت دارند، می باشد.

مختصری از
ارزش های سازمانی و باورهای ما


بیانیه ماموریت :


ما در باتاب الکتریک برتری تخصصی را طبیعت خدمات در این قرن می دانیم و همانطور که در بسیاری از زمینه ها غیرمتخصصیم ، در زمینه کاری خود حق تفاخر در مقابل دیگران را از خود سلب نموده و برآنیم تا با تخصص و تعهد خود دشواری های تولید را هرچه کمرنگ تر کرده و دوشادوش صنعتگران پرتلاشمان قدمی هرچند کوچک جهت پیشرفت , آبادانی و سربلندی کشور پهناورمان برداریم.
ما با تکیه بر دفاتر همکاری خود در اروپا و خاورمیانه و همچنین انعقاد قرارداد های همکاری با شرکت های بزرگ ، قدیمی و معتبر که مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا هستند در تلاشیم تا با حذف و یا کاهش هزینه های غیر ضروری که به علت نبود تکنولوژی ، حمل به کشور های ثالث (به علت برخی تحریم ها) و ... بر صنعتگران تحمیل می گردد سهم خود را در پویایی بخش صنعتی ، تولیدی کشور ایفا کنیم.

ارزش های سازمانی :


باتاب الکتریک توسعه همه جانبه و پایدار را لازمه بالندگی و بقاء خود می داند و جهت دستیابی به این مهم و در راستای جلب رضایت مشتریان و نمایندگان و کارکنان خود ارزش های سازمانی را به شرح ذیل تدوین نموده است :
- ایجاد مکانیزم های جدید و ترغیبی جهت افزایش رضایت مشتریان
- بهبود مستمر و ارتقا مداوم سیستم ها و خدمات پس از فروش
- توسعه و تثبیت بازارهای فروش داخلی و خارجی
- کاهش بهای تمام شده و مدیریت هزینه ها
این مجموعه بر این باور است که این مهم فقط با همراهی و همدلی مخاطبین خود و حمایت از نظرات آنان در قالب یک تیم امکان پذیر می باشد.

توانمندی های ما :


مفتخر هستیم که در حوزه های تخصصی زیر میتوانیم در کنار صنعتگران بزرگ ایران زمین باشیم :

مشاوره

شرکت باتاب الکتریک پرگاس با کادری مجرب توانایی عرضه خدمات مشاره در زمینه تولید محصولات الکترونیکی، بهره وری تولید، بازنگری و چیدمان کف کارخانه و حذف اتلاف را دارا می¬باشد. لازم به ذکر است بازدید اولیه کاملا رایگان می¬باشد.

ماشین آلات SMT

شرکت باتاب الکترک پرگاس تونایی ارائه کلیه خدمات مربوط به ماشین آلات SMT اعم از خرید و فروش، نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات، آموزش و ... را داراست.

آموزش استاندارد IPC

آموزش اپراتور SMT

طراحی و ساخت تستر برد (jig tester)

طراحی و ساخت نگهدارنده برد(wave solder pallet)

تامین قطعات یدکی ماشین آلات SMT


مشتریان ما :

hamkar-logo
شرکت اتصال صنعت میانه
hamkar-logo-2
شرکت الکترو موتور آریا