لیست

خدمات
و محصولات ما

تستر بورد
jig tester


طراحی

و ساخت


هنگامی که طراح محصول الکترونیک در صدد طراحی PCB بصورت صنعتی است می بایست نقاطی را به عنوان Test Pin در بورد لحاظ نماید، از این نقاط جهت اطمینان از صحت عملکرد محصول استفاده می شود. دستگاه jig tester از این نقاط و سایر نقاط دیگر جهت انجام تست های مختلف استفاده می کند.

اطلاعات بیشتر

ملزومات مصرفی
لحیم کاری


خمیر قلع

شمش قلع

و سیم قلع


تنوع و مقدار مواد موجود در انبار با توجه به نیاز کل مشتریان ما برنامه ریزی شده است. ما نه تنها این مواد را تامین می کنیم، بلکه از مشتریان خود با مهندسین آموزش دیده پشتیبانی می کنیم. برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد مواد لحیم کاری موجود، لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید یا با تیم فروش ما مشورت کنید.

اطلاعات بیشتر

دستگاه
کوتینگ


Conformal Coating


دستگاه کوتینگ را می‌توان در طیف وسیعی از محیط‌ها برای محافظت از بردهای مدار چاپی در برابر رطوبت، مواد شیمیایی، دمای شدید و خرابی‌های الکتریکی استفاده کرد. حفاظت ارائه شده توسط دستگاه کوتینگ به طراح این اجازه را میدهد که سایز بردهای الکترونیکی حتی با سطح ولتاژ بالا و ترکهای نزدیک بهم را با اطمینان بالا کاهش دهند.

اطلاعات بیشتر

خط مونتاژ
SMT


Surface Mount

Screen Printer
Reflow Oven


شرکت باتاب الکتریک پرگاس توانایی ارائه کلیه خدمات مربوط به ماشین آلات SMT اعم از خرید و فروش، نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات، آموزش و ... را داراست.

اطلاعات بیشتر

دستگاه های اتوماتیک
لحیم کاری


wave

selective

Wave Soldering یک فرآیند لحیم کاری در مقیاس بزرگ است که در آن قطعات الکترونیکی به یک برد مدار چاپی (PCB) لحیم می شوند تا یک مجموعه الکترونیکی تشکیل شود. لطفا برای جزئیات بیشتر لینک زیر را ببینید.

اطلاعات بیشتر

Board
Handling


Conveyors

Loader
Unloader


با مراجعه به لینک زیر از تنوع محصولات ما در رسته کانوایرهای مخصوص خطوط تولید برد بازدید فرمایید

اطلاعات بیشتر

مشاوره
تخصصی


تولید

راه اندازی
و افزایش بهره وری


شرکت باتاب الکتریک پرگاس با کادری مجرب توانایی عرضه خدمات مشاره در زمینه تولید محصولات الکترونیکی، بهره وری تولید، بازنگری و چیدمان کف کارخانه و حذف اتلاف را دارا می باشد. لازم به ذکر است بازدید اولیه کاملا رایگان می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

آموزش اپراتور
SMT


آموزش

تخصصی
فردی و سازمانی


بزرگترین رسالت هر تولید کننده ماشین آلات پس از تولید دستگاه ، آموزش صحیح استفاده از آن می باشد و آموزش می تواند نقش بسزایی در استفاده مطلوب از دستگاه و افزایش میزان بهره وری از آن را داشته باشد زیرا اگر بهترین تولید و با کیفیت ترین محصول را داشته باشیم ، در صورت نداشتن دانش کافی و مورد نیاز نمیتوان از آن محصول استفاده صحیح کرد و عملکرد مورد نظر و دوام طولانی را انتظار داشت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما